תפריט Natuzzi
x
טוען
קולקציה

אביזרים נוספים

אגרטלים, מגשים, קערות וחפצים יוקרתיים ודקורטיביים
הופכים כל חלל של נטוצי איטליה לייחודי ואישי.

 

Chain Ring, זהו שמו של אגרטל זכוכית מנופחת בצבע כחול אפרפר בעבודת יד, בעל עיצוב מקורי וצורה מהפנטת שיוסיף עניין לכל בית, במיוחד כזה המעוצב בסגנון מודרני. הקלות והזרימה של זכוכית בשילוב אמנותי עם הנוקשות המוחלטת של מתכת. כל פריט, בקימוריו ובועותיו הייחודיים, הינו מיוחד במינו ובלתי ניתן לשחזור במדויק.

מסורת וניסיוניות מתמזגים בסדרת אגרטלים בעבודת יד של אמנים מוכשרים. לClover דוגמה פרחונית על אגרטל בגוונים כהים ורכים וצורה ייחודית שנותנת חזות מרשימה. אגרטל Clover מתאים כעיטור על זמני הן בסלון והן בחדר השינה.

מחווה ליצירתיות ומצוינות של תוצרת איטליה, Dondolo הינו פריט דקורטיבי מושך את העין במיוחד שמקשט כל חלל עיצוב פנים.

בעיצוב מקורי וצורה מושכת, הקלות והזרימה של זכוכית בשילוב אמנותי עם הנוקשות המוחלטת של מתכת. כל פריט, בקימוריו ובועותיו הייחודיים, הינו מיוחד במינו ובלתי ניתן לשחזור במדויק, ויוסיף נגיעה של סטייל וצבע לכל חדר.

אגרטל Extreme בעל עיצוב מקורי וצורה מושכת. Extreme משלב בין הקלות והזרימה של זכוכית והנוקשות המוחלטת של מתכת. כל פריט הוא יצירת מופת של עיצוב ומוסיף ערך לחלל בו הוא מונח.

אגרטלי Float הם תמציתה של אמנות וייחודיות. כל פריט עשוי מזכוכית מנופחת ללא תבנית בידי אמני זכוכית, והתוצאות משתנות בגדלים ובגווני הצבע והופכות כל פריט למיוחד במינו. אגרטלי Float מוסיפים סטייל לכל חלל.

צבעים עזים, עשן ועד אדמה יבשה, משחקים עם אורות וצללים על משטחים שנעים בין חלקים למחוספסים, קווים נקיים ומעוטרים. כיחידה אחד, ואפילו יותר כקומפוזיציה של כמה פריטים, Humo מהווה יצירת אמנות שאי אפשר לפספס בזכות האיכות המיוחדת של האמנות והעיצוב.

מסורת וניסיוניות מתמזגים בסדרת אגרטלים בעבודת יד של אמנים מוכשרים. לPeony דוגמה פרחונית ודוגמה של קווקווים אופנתיים על אגרטלים בצורות ייחודית מאוד שנותנת חזות מרשימה. אגרטל Peony מתאים כעיטור אל זמני הן בסלון והן בחדר השינה.

Philyra הינו פריט שנוצר בלעדית עבור נטוצי מאת הפסל והאמן Benevelli, באמצעות polypropylene ויציקה מסתובבת. חותמת המתכת מאשרת את מקוריות הפריט, שמתאים לקשט חללי עיצוב פנים ברמה גבוהה.

פסלי הזכוכית הצבעוניים של סדרה Pool עשויים מזכוכית שעוצבה בעבודת יד בידי אמני זכוכית מקצועיים ומוכשרים. בכל פסל פלטת זכוכית מונחת על מבנה מתכתי מבריק שמוצב על בסיס עץ צבוע בלכה בצבע מוקה עשיר.

פריטי Pumo המסורתיים הינם חפצים מהתרבות הApulianית המביאים מזל. Pumo נכנס כעת לקולקציית נטוצי איטליה ומדגיש את החיבור העמוק לאדמת המולדת האיטלקית. הPumo, מהמילה הלטינית "pumum" שפירושה אצטרובל - פרח ניצני, אות לחיים חדשים - מגיע מתוך התרבות הApulianית. נהוג היה להניח פריטי Pumo בקצוות מרפסות, עמודים וחצרות וגם, בזוגות, לצידי מיטות חתן וכלה כאיחולי שמחה, שגשוג ופוריות.

אגרטל Pumpkin הינו שילוב של עיצוב מקורי וצורה מושכת. הקלות והזרימה של זכוכית בשילוב אמנותי עם הנוקשות המוחלטת של מתכת. כל פריט, בקימוריו ובועותיו הייחודיים, הינו מיוחד במינו ובלתי ניתן לשחזור במדויק.

Su

Su זו קולקציה של אגרטלים גליליים עשויים מזכוכית שחורה ועם הדפס משי בעבודת יד. תהליך הייצור כולו מצריך רמות גבוהות של כישרון ודיוק מופתי. אגרטלי Su מושכים את העין בכל סביבה בה הם ממוקמים.

בלעדית בעבור נטוצי, הינו פריט אמנותי שאי אפשר לפספס.

למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store