תפריט Natuzzi
x
טוען
קולקציה

שולחנות אוכל

השולחנות של נטוצי איטליה הם יצירות של מעצבים בעלי שם בינלאומי, המוסיפים מגע של ערך ואיכות לפינת האוכל. פונקציונליות מרבית, מקוריות ופשטות המשולבים עם חומרי גלם איכותיים, ועבודה מדויקת.

 

שולחן Accademia מידי מעצבים Bernhardt & Vella כולל בסיס עץ מהותי עם פרטים מושקעים. היסודות האנכיים והאלכסוניים יוצרים משחק ויזואלי מעניין של קווים משתלבים. יחד עם שכבה עליונה מנוגדת, הרושם הכולל הוא של עיצוב ברמה גבוהה.

Harlem הינו שולחן פינת אוכל אלגנטי ומודרני בעל השפעה חזותית מרשימה, עם פרטים שמדגישים את איכות החומרים והאמנות. מסגרתו בצורת טרפז מעניקה לו מראה אופנתי בהתאם לסטייל הנוכחי.

Hex

העיצוב המרשים והמיוחד של שולחן Hex  כולל מסגרת עץ בפיסול יוצא דופן שהופך כל חלל לייחודי. העץ המלא בא בניגוד לדיוק של החלק העליון מזכוכית ויוצר שילוב מפתיע ומענג. היופי לא מגביל אלא מחזק את נוחיות השולחן: קווים גיאומטריים מתמזגים עם חומרים באיכות גבוהה.

Leggero שולחן דק עם מראה מרשים. שימושי וחד, עיצובו הגיאומטרי המדויק מדגיש מסגרת דקה שמסתירה אמצע חזק ועמיד. בביטוי יוצא דופן של מודרניות וכישרון אומנותי, Leggero הינו השולחן האולטימטיבי להשלמת איזור המגורים. הדוגמה הפשוטה והנקייה תתאים לכל עיצוב פנים.

העיצוב הנקי והמזוקק של שולחן Saturno כולל חלק עליון מזכוכית מחוסמת חומצה חרוטה עמידה מפני שריטות שהופכת את המשטח ליפהפה ויעיל. המסגרת האירופאית מעץ אלון יחד עם תמיכה של פלדה צבועה הופכים את השולחן הזה לפריט אל-זמני בכל מערכת עיצוב פנים.

למידע נוסף

צור קשר