תפריט Natuzzi
x
טוען
Tables 1649
קולקציה

שולחנות אוכל

השולחנות של נטוצי איטליה הם יצירות של מעצבים בעלי שם בינלאומי המוסיפים מגע של ערך ואיכות לפינת האוכל.
פונקציונליות, מקוריות ופשטות משולבים עם חומרי גלם איכותיים ועבודה מדוייקת. 

שולחן Accademia שעוצב ע"י Bernhardt & Vella כולל בסיס עץ מהותי עם פרטים מושקעים.
היסודות האנכיים והאלכסוניים יוצרים משחק ויזואלי מעניין של קווים משתלבים.
יחד עם השכבה העליונה המנוגדת, הרושם הכולל הוא של עיצוב ברמה גבוהה.

עוצב על ידי האמן האוסטרלי ,הוורסטילי והאולטימטיבי ג'יימי דורי, שולחן האוכל של AMBER כולל שילוב אלגנטי של חומרים כמו:

שולחן CIRCUS עוצב ע"י מאורו ליפריני. הוא עשיר בחומרים המשפרים את איכות הפרטים והביצוע הסופי. ניתן להשיג בשלושה גדלים שונים להתאמה מושלמת בכל חלל

Harlem הינו שולחן פינת אוכל אלגנטי ומודרני בעל השפעה חזותית מרשימה, עם פרטים שמדגישים את איכות החומרים והאמנות. מסגרתו בצורת טרפז מעניקה לו מראה אופנתי בהתאם לסטייל הנוכחי.

Hex

העיצוב המרשים והמיוחד של שולחן Hex  כולל מסגרת עץ בפיסול יוצא דופן שהופך כל חלל לייחודי. העץ המלא בא בניגוד לדיוק של החלק העליון מזכוכית ויוצר שילוב מפתיע ומענג. היופי לא מגביל אלא מחזק את נוחיות השולחן: קווים גיאומטריים מתמזגים עם חומרים באיכות גבוהה.

שולחן KENDO משלב פונקציונליות ואסתטיקה יחד עם חמימות מראה העץ וזוהר המתכת ליצירת יחסי גומלין ייחודיים ומקוריים של ניגודים. איגוד של עץ מוצק ומתכת יוצרים מחווה לאמנות הלחימה היפנית המודרנית, חלק מעולם השראה של מעצבי העל Manzoni & Tapinass.

Leggero שולחן דק עם מראה מרשים. שימושי וחד, עיצובו הגיאומטרי המדויק מדגיש מסגרת דקה שמסתירה אמצע חזק ועמיד. בביטוי יוצא דופן של מודרניות וכישרון אומנותי, Leggero הינו השולחן האולטימטיבי להשלמת איזור המגורים. הדוגמה הפשוטה והנקייה תתאים לכל עיצוב פנים.

שולחן PHANTOM האלגנטי שתוכנן על ידי מאורו ליפריני, מאופיין בעיצוב קליל וצף.
ההוד של העץ וקלילות בסיס הזכוכית הופכים את העיצוב שלו לייחודי ומפורט.

העיצוב הנקי והמזוקק של שולחן Saturno כולל חלק עליון מזכוכית מחוסמת חומצה חרוטה עמידה מפני שריטות שהופכת את המשטח ליפהפה ויעיל. המסגרת האירופאית מעץ אלון יחד עם תמיכה של פלדה צבועה הופכים את השולחן הזה לפריט אל-זמני בכל מערכת עיצוב פנים.

למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store