תפריט Natuzzi
x
טוען
ספות

Dorian

בעיצובם של אדריכלים Manzoni ו-Tapinassi,זו ספה מרשימה ואסתטית בעלת פרופורציות נדיבות וצורות מעוגלות. המושבים הארגונומיים הרחבים, המלאים בקצף זיכרון ונוצות אווז כמו במשענת גב ומשענות הצד, מאפשרים נוחות אולטימטיבית. רגלי המתכת החבויות אינן שורטות ואינן מחליקות, בכדי להגן על כל סוגי הריצפות. לספת Dorian אישיות התופסת את העין בכל חדר.

פרטים

ביופי אל-זמני ויכולת התאמה אישית, Dorian הינה ספת קבע בקולקצית נטוצי איטליה. ספת Dorian לעולם לא מואסת: צורתה ונוחיותה נותרות על תקנן לשנים רבות.

פרטים

חומרים

ניתן להשיג את ספת Dorian במגוון ריפודים הכוללים בד או עור דק (שניתן לעבות): בחרו את הסוג המתאים ביותר לעיצוב הפנים שלכם.

כמו כן, ניתן להשיג את הספה עם תפרים בולטים כאשר הריפוד הנבחר הוא עור קסידי איכותי (טבעי או מעובה) או עם בד מנופסקה החדשני.

חומרים
חומרים

גירסאות

ניתן לעצב את Dorian על ידי המרת התצורה מהאמצע או בצדדים בהתאם לכל צורך מרחבי.

גירסאות

הפרטים הטכניים והתצורות המוצגים באתר מבוססים על המידע העדכני ביותר הזמין לנו במועד הפרסום.
המפיץ הקרוב אליך יוכל לספק את כל הנתונים המעודכנים.

Manzoni & Tapinassi מעצב

המקוריות וכושר הביטוי של האדריכל Maurizio Manzoni והניסיון הרב של פרופסור Roberto Tapinassi איחדו כוחות בשנת 2001 כדי ליצור שותפות מקצועית מהמרשימות באיטליה. מההתחלה, ראו שני המעצבים לנגד עיניהם חזון משותף של סגנון חיים מודרני, ופתחו פתרונות ייחודיים בהתאם למסורת איטלקית של מחקר חדשני.

Manzoni & Tapinassi
למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store