תפריט Natuzzi
x
טוען
שולחנות קפה

Ido

קוביות נקיות משובצות בצירים אופקיים ואנכיים ליצור מערכת של סיפורים שונים, הן ביופי והן בשימושיות. כל שולחנות הקפה של Ido, בגרסאות המרכז או הקצה, כמשטחי תמיכה או מחזיקי משענת צדדית, עומדים על רגלי מתכת דקיקים. עובדה זו מעניקה למסגרת מראה קליל ונותנת לשולחן להשתלב בנוחות עם ספות וכורסאות בסגנונות שונים. שולחן קפה של Ido הוא משטח אידאלי, מה שהופך אותו לפתרון הנוי האולטימטיבי בכל סלון.

פרטים

פרטים

חומרים וגירסאות

המסגרת של שולחן Ido עשויה ממתכת בצבע pewter עם גימור סאטן ואפקט anodized. החלק העליון עשוי מפלדת אל חלד דקה עם גימור של שכבת הגנה עמידה מפני שריטות. ניתן להשיג גם בגימורי עץ שונים בעובי של 8 ס"מ.

הצבעים המוצגים באתר נועדו למטרת התרשמות בלבד. המפרטים הטכניים, הגירסאות והתצורות המוצגות באתר מבוססים על המידע העדכני ביותר הזמין לנו במועד הפרסום.
בקר באחת מהחנויות שלנו, ונשמח לספק לך את כל הנתונים המעודכנים.

Mauro Lipparini מעצב

המקוריות וכושר הביטוי של האדריכל Maurizio Manzoni והניסיון הרב של פרופסור Roberto Tapinassi איחדו כוחות בשנת 2001 כדי ליצור שותפות מקצועית מהמרשימות באיטליה. מההתחלה, ראו שני המעצבים לנגד עיניהם חזון משותף של סגנון חיים מודרני, ופתחו פתרונות ייחודיים בהתאם למסורת איטלקית של מחקר חדשני."

Mauro Lipparini
השלם את המראה
למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store