תפריט Natuzzi
x
טוען
יחידות קיר, כונניות וספריות

Kubika

תוצרת של גאונות האדריכל Pierangelo Sciuto, יחידת הקיר המודולרית Kubika בעלת קווים אופקיים עבים המשרים תחושת הרמוניה. יחידות הפריט זזות באופן עצמאי על מסילות, כמו בכוכב.

פרטים

כל פרט במערכת Kubika משתלב באופן מושלם עם האחרים וממלא את החלל בקשב לאסתטיקה. Kubika מכילה יסודות מודולריים, תאים פתוחים ומיכלים שהופכים את יחידת הקיר הזו לגמישה במיוחד.

חומרים

ניתן להשיג את Kubika במגוון גימורים וצבעי לכה בכל שילוב, בהתאם לבחירתכם. גימורי לכה מט או לכה מבריקה מיוצרים בתהליך צביעה מבוסס מים, ללא ממסים. כל הרכיבים נבדקים לאישור עמידות נגד שריטות, שפשוף ודהייה.

הגירסאות והצבעים המוצגים באתר משמשים כדוגמאות בלבד. בקר באחת מהחנויות שלנו כדי לראות את המגוון הגדול של גימורים אפשריים.

VERSIONS

With a wide range of different elements available, this system is the ideal solution for any space and any need.
Open compartments and drawers are available with different depths. The drawers and compartments can have different opening systems:
doors with push-pull mechanism, soft closing drawers and fall-front doors. Also available with adjustable TV panel.

The technical details and configurations shown in the website are based on the latest information available at the time of publication.
Your distributor will inform you of any updates.

Pierangelo Sciuto מעצב

מעצב מוכר שזכה להוקרה בינלאומית על רעיונותיו בנוגע לאדריכלות חב חושית. מחקר קפדני וחקר המקרו-טרנדים בעולם הבתים והסוציולוגיה מאפיינים במיוחד את עבודתו ויצירותיו.

Pierangelo Sciuto
למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store