תפריט Natuzzi
x
טוען
שולחנות קפה

Svevo

סדרת שולחנות הקפה של Svevo , בעלת האופי הסקנדינבי הניכר, ידוע בשל היותו "שונה" הודות למחקר האופנתי החדש בנוגע לקווים חדשים. השילוב של חומרים איכותיים במיוחד מעניק מראה מאוד חד ומתוחכם לעיצוב מאת "סטודיו ממו".

פרטים

שולחנות הקפה של Svevo  מכילות שילוב של חומרים, כגון עץ, מתכת, שיש Calacatta Oro איטלקי ושיש Dark Emperador. על אף השימוש בחומרים עשירים, שולחני Svevo  הינם בראש ובראשונה נוחים לשימוש: בכל הגרסאות, המשטח מוגמר בציפוי עמיד במים וחסין מפני שריטות, כדי להגן על החומרים הטבעיים.

פרטים

חומרים וגירסאות

ניתן להשיג את רגלי העץ המלא במגוון גימורים שונים. עיטורי הרגליים עשויים ממתכת בגימור pewter. החלקים שיחד מרכיבים את החלק העליון הינם פרט ייחודי לעיצוב זה.
ניתן להשיג את שולחנות הקפה של Svevo  כשולחן פינתי עגול או כשולחן מרכזי.

הצבעים המוצגים באתר נועדו למטרת התרשמות בלבד. המפרטים הטכניים, הגירסאות והתצורות המוצגות באתר מבוססים על המידע העדכני ביותר הזמין לנו במועד הפרסום.
בקר באחת מהחנויות שלנו, ונשמח לספק לך את כל הנתונים המעודכנים.

Manzoni & Tapinassi מעצב

המקוריות וכושר הביטוי של האדריכל Maurizio Manzoni והניסיון הרב של פרופסור Roberto Tapinassi איחדו כוחות בשנת 2001 כדי ליצור שותפות מקצועית מהמרשימות באיטליה. מההתחלה, ראו שני המעצבים לנגד עיניהם חזון משותף של סגנון חיים מודרני, ופתחו פתרונות ייחודיים בהתאם למסורת איטלקית של מחקר חדשני.

Manzoni & Tapinassi
השלם את המראה
למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store