תפריט Natuzzi
x
טוען
Rugs 1662
קולקציה

שטיחים

צמר, משי או חומרים טבעיים אחרים באריגה עשירה וצפופה שהופכים ליצירת מופת ייחודית של אומנות ויצירתיות.
השטיחים של נטוצי איטליה משלימים את העיצוב של כל חלל, בחדר המגורים או חדר השינה.

 

Affresco

Affresco הינו שטיח יפהפה באריגה ידנית. פליז הצמר נשטף במלח כדי לייצב את תצורתו המקורית ואז נצבע כדי ליצור שילובי צבע ייחודיים ומקוריים. הקישוט מזכיר את מסורת המאה ה-19', בעוד תהליך השטיפה מעניק מראה מודרני מובהק.

Seti

שטיח מדויק זה נוצר בהתאם לטכניקות האריגה הידנית של טיבט, מ-100% משי במבוק, דבר המבטיח חוזק, גמישות ונוחות. היבט ייחודי לשטיח Seti הוא הצבע הניטרלי אך בוהק שמשתנה בהתאם לאור.

Giasone

Giasone הינו שטיח אידיאלי לאנשים שאוהבים מוצרים טבעיים, רכות וחום של בית פשוט ומזמין. עובי הצמר מזכיר סריגים וצעיפים בעבודת יד. שטיח שלעולם לא ייצא מהאופנה.

Marcus

הגוונים השונים של הצבע יוצרים משחק עדין אך משמעותי של צורות על השטיח. לMarcus מראה מאופק ועשיר והוא נעים למגע. מתאים לכל רצפה ומוסיף נגיעה של אלגנטיות פשוטה לכל עיצוב פנים.

Ottavio

המרקם העשיר של שטיח Ottavio מדגיש את איכות עבודת היד. ההיבט הייחודי בשטיח זה הינו השילוב של האיכויות של שני חומרים: צמר וויסקוזה. השילוב של סיבים כה שונים יוצר מרקם מפתה המתאים לכל סביבה. גווני האפור מדגישים את האריגה הצפופה של השטיח ותורמים לאפקט ויזואלי נעים.

Pitagora

שטיח Pitagora הגמיש מכיל פרנזים לאורך הקצוות, דבר אשר מוסיף לו אופי וייחודיות. פשוט ובהיר, שטיח Pitagora הינו תוספת אידיאלית לחללים ביתיים ומשרדיים.

Riflesso

לRiflesso מראה "משופשף" ובו בעת עשיר ומזמין. סיב הויסקוזה מעניק אפקט ברק עדין שמעשיר את צבעי השטיח בזוהר לא אחיד, מה שמוסיף למראה השחוק. השטיח עמיד בפני קפלים וקמטים, נוח לשימוש וסופג לחות ברמה גבוהה.

Velio

מרקם האדרה הייחודי מעניק לשטיח Velio מראה אופנתי. רך למגע אך עמיד ויפהפה, Velio מוסיף נגיעה של אלגנטיות נקייה לכל סביבה. עשוי משילוב של צמר וויסקוזה, קל לשימוש, עמיד בפני בלאי, שפשוף וקפלים, ועם צבע עמיד במיוחד.

Rhombus

אפקט גיאומטרי בולט הנוצר בזכות צבעי הסיב בכיוונים מנוגדים הופך את השטיח הזה, עשוי משי ממקור צמחי, לפריט המוסיף אופי אוצר נשימה בכל חלל.

Cube

אפקט גיאומטרי בולט הנוצר בזכות צבעי הסיב בכיוונים מנוגדים הופך את השטיח הזה, עשוי משי ממקור צמחי, לפריט המוסיף אופי אוצר נשימה בכל חלל.

למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store