CIRCLE OF HARMONY

CIRCLE OF HARMONY

Natuzzi איטליה הזמינה שמונה מעצבים עכשוויים להצטרף למעגל ההרמוניה, וליצור שילוב ייחודי של עיצובים שעושים כבוד לאורח החיים הים תיכוני.

 

(מעמקים) DEEP

Nika Zupanc
על ידי


"עוצב ויוצר עם
תשומת הלב המרבית, האוסף
כאן נוצר כדי לחבק אותך ולהגן עליך,
כדי לעזור לך לעצור קצת,
כדי להיות הבית האמתי שלך. מתחת
לגלים יש תמיד אוקיאנוס
של שלווה. אובייקטים מאוזנים
בצורותיהם, טבעיים בנצחיות
של החומרים, אינסופיים
באפשרויות לשינוי וחיבור."
NIKA ZUPANC
DEEP

"Deep (מעמקים) קשור קשר הדוק למים ולאופי הנוזלי שלהם, עם קווים חושניים שמזכירים את הגאות והשפל. המושבים מגיעים במגוון צורות ועומקים שונים, מה שמאפשר להם להיעתר לאינספור שילובים ויצירות אינסופיות עם שאר האלמנטים. "

NIKA ZUPANC

Nika Zupanc מגדירה מחדש את עולם עיצוב הפנים באופנה באופיה האישי, הפיוטי והנשי המובהק. האובייקטים שלה מתנגדים לרציונליות ויוצרים מימד אינטימי, רגשי ואינטואיטיבי. השפה החזותית שלה שואפת "לתקשר דברים שלא ניתן לומר", לדחוף את גבולות החומרים ואת האפשרויות להפיח חיים ביצירות מעודנות שעוצבו בקפידה ונשמרו. זו הסיבה שElle ארה"ב השתמשה במלים "פאנק אלגנטי" כדי לתאר את עבודתה. המיצגים שלה מוצגים בגלריות האמנות החשובות בעולם ולעתים קרובות הם תוצר של שותפויות ופרויקטים מיוחדים, כמו זה עם גלריית Rossana Orlandi במילאנו. היא נוקטת בגישה אקלקטית המגשרת על הפער בין אמנות ועיצוב, ועם הזמן זה הביא אותה לקחת על עצמה פרויקטים של עיצוב פנים שהיא מלווה מא' עד ת', ואוצרת אותם לפרטים הקטנים ביותר עם אסתטיקה מתוחכמת עמוסת מוטיבים וקישורים המופיעים בכל מקום בסגנון Giò Ponti אמיתי. [ הלך הרוח הכוללני שלה סייע להביא למפגש עם Natuzzi, מכיוון שהוא תואם לחלוטין את פילוסופיית "ההרמוניה הטוטאלית" של המותג. וכך, נוצר אוסף המתמקד בגלים, בהשפעתם החזותית ובמצב הרוח הפנימי שהם יוצרים מכיוון שכל יצירה עוצבה לחיים נתפסת כחוויה טעונה רגשית ומגורים לנפש. אוסף שתוכלו למצוא בו, שתיקה מההיכרות המרגיעה של הים והיופי הנצחי של הטבע הים תיכוני - מקור השראה משותף ל-Natuzzi ול-.Zupanc.

INFINITO

על ידי
MARCANTONIO

 

"אנחנו די המומים
על ידי צורות בעולם העיצוב.
יש צורך לפרוץ דרכים חדשות.
עם Natuzzi עבדנו על שירה,
לשנות את סמל האינסוף
לצורה מושכת
תלת מימדית,
פסל מפותל אשר מחליק
ובעצמו הופך לספה רגועה,
עם מקומות ישיבה נוחים
ושזלונג בחלק המרכזי."
MARCANTONIO
INFINITO

Infinito נוצר הודות לרעיון ההשראה ההדדית (האבקה צולבת) ולאתגר כמעט בלתי אפשרי - לקיחת אסתטיקת הליבה של אחד הסמלים החזקים ביותר למין האנושי והפיכתו לאובייקט בעל ערך סמלי חזק עבור Natuzzi - לספה.

MARCANTONIO

המחקר של Marcantonio מטשטש כל העת את הגבולות בין אמנות ועיצוב. אישיותו ועבודתו הם שילוב של אהבה לאמנות ויצירות ייחודיות עם חפצי עיצוב שהם חלק ממשק בית יומיומי והטבע הכפול הזה קשור לחשיבה היצירתית החופשית לחלוטין שלו. עם חוש הומור חזק, אהבה לטבע והחזון האישי שלו לעיצוב עכשווי, הוא יצר עבודות שכבר הפכו לסמלים מודרניים. חזונו וגישתו השירית מסוכמים בצורה מושלמת במילים: "עיצוב מלמד אותנו לצייר, אך מהאמנות אנו לומדים כיצד לקבל רעיונות. אנו גדושים בצורות בעולם העיצוב, ואני חושב שאנו נעבור לקראת טכנולוגיית עיצוב יישומית, שתמיד תהיה הגיונית, אבל זה לא התחום שלי, או שנלך לעבר שירה." הוא בהחלט בחר במסלול האחרון והוא שואב השראה מדמויות אקדמיות ומלאות חזון כמו Ingo Maurer ו-GaetanoPesce Marcantonio רואה בהם את המושג יצירתיות "בלתי נקיה", מופרית ומשובבת, הנובעת מהתערובת המתמדת של המגזרים המגוונים ביותר, מתרבות פופ-ארט למספרי סיפור, ומאמנות פרימיטיבית לציורי קומיקס, בהן ההבדלים הם ערך פנימי משלהם והם מנוגדים למושג טוהר העיצוב. אותו ערך מהותי ביסס תמיד את החזון העיצובי של Natuzzi’ זו הסיבה (לקולקציית Circle of Harmony החדשה שהגישות השונות לעצוב מהוות אבן יסוד) Pasquale Junior Natuzzi 'אתגר' את Marcantonio ואת מוחו היצירתי עם שיתוף פעולה זה עם המותג, ושיתף אותו בפרויקט שהוא, מצד אחד כמעט הישג בלתי אפשרי, ומצד שני, הדרך הטובה ביותר להוציא את העולם הפנימי המופלא הנובע מעבודותיו של כל אמן\מעצב, ומשרה בו תחושה שאי אפשר לטעות בה ובייחודיות שלה.

ARGO

על ידי
PAOLA NAVONE


"נסיעות היא הדרך שלי לנשום.
נסיעה היא דרך
להתבונן על העולם. בזמן הנסיעה
אני אוגרת צבעים, צורות, חומרים,
תחושות, מראות בזיכרוני.
תמיד יש משהו
שונה ובלתי צפוי.
כאשר נולד פרויקט,
יש ליצור את האלמנטים
רעיונות חדשים נולדים לחיים, כמעט מתוך קסם."
PAOLA NAVONE
ARGO

כשהיא שואבת השראה מהאודיסיאה של הומרוס (Argos הוא הכלב של Ulysses והראשון שזיהה אותו כשהוא חזר לאיתקה אחרי יותר מעשרים שנה), חזתה Paola Navone אוסף שמחכה באהבה לחזרתנו הביתה מוכן לקבל את פנינו, להרגיע אותנו ולתת לנו חום.

PAOLA NAVONE

לאחר שסיימה את לימודיה ב-Politecnico di Torino בשנת 1973 החלה את דרכה בעבודה עם המעצבים המובילים של אותם הימים. בשנת 1983 היא זכתה בפרס העיצוב הבינלאומי של Osaka ומכאן ואילך הקריירה שלה המשיכה לצמוח.

(קלסיקה חדשה)
NEW
CLASSIC

על ידי
FABIO NOVEMBRE


"האלמנטים המאפיינים
ספה עכשווית הם מינימליזם
הולך וגובר והציבור צפוי
להיות בעל רגישות נדרשת
כדי להיות מסוגל לשפוט אותם.
זה ההסבר היחיד האפשרי
באשר לסיבה שכל כך הרבה דגמים קלאסיים
ממשיכים להופיע בשפע בבתים בכל רחבי
העולם. קלאסיקה חדשה נולדה
במטרה לקרב יותר את שני העולמות האלה זה לזה. "
FABIO NOVEMBRE
NEW CLASSIC

קלאסיקה חדשה של Fabio Novembre עבודה מחודשת על הספה הקלאסית של Chesterfield זכתה לתחושה אורבנית עכשווית ועוצבה בקפידה עם שילוב הרמוני של צורות עגולות ומרובעות ונפחים. קטע שמעלה מיד חזיונות של Apulia עם האווירה הבלתי נשכחת וההרמוניה הנצחית שלה.

FABIO NOVEMBRE

Fabio Novembre היה כוכב עולה בתעשיית העיצוב הבינלאומית במשך למעלה מעשרים שנה בשל הכוח הוויזואלי והאופי הסימלי של סגנונו. מסומן על ידי גישה עתידנית מוכרת ביותר, עבודתו קיבלה סדרת תשבחות ואזכורים בפרסומים לאורך השנים. הוא היה מנהל מדעי של האקדמיה Domus וכיהן בוועדה המדעית של מוזיאון העיצוב בטריאנלה במילאנו מאז 2011. נNovembre וNatuzzi לא רק חולק קשר עם Apulia המהווה "מולדת" ומקור השראה עבור שניהם, אלא שיש להם גם תשוקה משותפת להסברים. זה מה שהפעיל את פרויקט המפתח הראשון שלהם יחד שנקרא Intro, שהיה מיצג בטריאנלה 2011 שהוצגה בתוך "Stanze". תערוכת Altre filosofie dell'abitare ” (“"חדרים - מושגים של חיים חדשים") בשותפות עם יריד הרהיטים. פרויקט מרתק המבוסס על תפיסה נעלה מאוד ונושא מסר נשגב, Intro המשלב את הדברים הטובים ביותר של Novembre ושל Natuzzi. על ידי התמקדות במושג חדר השינה, המוחזר לשורשי אבותיו המושלמים ביותר, הוא התרכז בביצה המיוצגת על ידי גומחה בצורת אליפסה עם מעטפת מראה מתכתית חיצונית ופנים אדום עמוק שנראה כמעט כמו רחם הכוך הזה ממש מושך את המבקרים פנימה ומבודד אותם בממד אחר, לפני שהוא מחזיר אותם לעולם שנולד מחדש עם תחושת מודעות חדה יותר. מיוצר מחומרים המשמשים בדרך כלל לייצור ספות ומורכב לחלוטין בעבודת יד של מי שיוצר ספות מדי יום, Intro הוא יצירת אומנות ייחודית במינה ודרך מושלמת להציע לקהל הבינלאומי בטריאנלה הוכחה מוחשית. של אהבת האומנות שהייתה תמיד אופיינית ל-Natuzzi. ארבע שנים בהמשך הדרך, Natuzzi ו‎ Novembreממשיכים בעבודת הצוות המדהימה שלהם, כפי שעולה מהאסתטיקה החזקה של הקולקציה החדשה וממעגל ההרמוניה (Circle of Harmony), עם פרויקט שמקיף את כל הכוח הוויזואלי יוצא הדופן של המעצב Lecce שרבים השווה לFellini על יכולתו ליצור תמונות עם סמל מסחרי שאי אפשר לטעות בו.

PABLO

על ידי
CLAUDIO BELLINI


"כל מאפיין מובהק של
תרבות Apulia, מהמטבח שלה
ועד לתכנון, היא התוצאה
של תערובת ייחודית של פשטות
והמרכיבים המשובחים ביותר.
ההשפעה של גישה חיובית זו
לחיים באה לידי ביטוי באוסף החדש שלי
שניהם בקימורים הרכים שלהם- שעושים
את זה כל כך מזמין - תוך כדי מראה מינימליסטי."
CLAUDIO BELLINI
PABLO

השמחה והנדיבות של התרבות הים תיכונית מתורגמות למערכת ישיבה רב-תכליתית בעיצוב מוכר ומזמין. משחקי גבהים וצורות גיאומטריות, משענות היד הוגבהו עם טבעות מתכת בגימור סאטן משני קצותיהן, התואמות את הרגליים באותו הגימור.

CLAUDIO BELLINI

Claudio Bellini חי ועובד במילאנו, עיר העיצוב. בילדותו היה לו כבר עניין רב ביצירתיות, דרך עבודתו של אביו Mario Bellini, דמות מכובדת בעיצוב איטלקי, שהיה לו השראה רבה. חברת Claudio Bellini Design הוקמה בשנת 1996, ומלכתחילה עבודתו התמקדה במחקר, טכנולוגיות חדשות ותהליכי יצירה.

BUDDIE

על ידי
MAURO LIPPARINI


"התרומה שלי
תמיד הייתה לספר סיפורים
עם השראות פואטיות שונות,
שעשויים להתפתח עם הזמן,
ניסיון להיות 'מתורגמן
של ההווה והחוזה של
העתיד'. אני אוהב לערבב צורה,
פונקציה, אסתטיקה ואתיקה,
כמרכיבים, כדי ליצור מוצרים הרמוניים."
MAURO LIPPARINI
BUDDIE

Buddie הוא סלון עכשווי עם מערכת רב-תכליתית שניתן להרכיב מחדש בלי סוף, כמו גם משענות-גב וכריות ישיבה המחליקות בקלות זו לזו בניצחון של צורות חופפות לא רק אסתטיות אלא גם פונקציונליות.

MAURO
LIPPARINI

Lipparini הוא אדריכל ומעצב אקלקטי המביע את היצירתיות שלו בכל התחומים: פרויקטים תעשייתיים מורכבים, אדריכלות פנים, התקנות, לימוד מוצרים. הוא אחד הדמויות המובילות של "מינימליזם איטלקי", מצליח בינלאומית, וכישרונו זיכה אותו בהכרות רבות. Lipparini סיים את לימודיו בפירנצה בשנת 1980 ובחר באיטליה כמקום האידיאלי למחקריו ולעבודתו.

 
THINKING AHEAD BYBORRE®

השותפות עם BYBORRE - אחד ממרכזי העיצוב החשובים ביותר לחדשנות טקסטיל בעולם, שממוקם באמסטרדם - הוא אחד מאותם מקומות לקצר חשמלי, אחד מאותם אינטואיציות משבשות המגדירות את חזונו היצירתי של Pasquale Junior Natuzzi. אמונתו כי אין להגביל חדשנות לעבודה עם אישים מפורסמים או עם המוחות הפוריים ביותר בעולם העיצוב העכשווי, אלא היא צריכה להוביל את החברה לחשוב מחדש על כל תהליך הייצור מההתחלה, בגישה חדשה ורדיקלית, תוך שילוב של איכות וקיימות ברמה הגבוהה ביותר. גישה בה ניתן לתהליך ולמוצר ערך שווה. בכך הוכח BYBORRE כשותף ומקורב מושלם. גלה עוד>

למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store