"עולם של הרמוניה": תחרות ביוזמת נטוצי איטליה ו"ווג" איטליה, שהיא חגיגה של הרמוניה.


בתחרות זו יוענקו פרסים ל- 30 צילומי האינסטגרם הטובים ביותר שיועלו עם ההאשטאג #worldofharmony

 

במהלך פסטיבל הצילומים של ווג המהווה חגיגה של כישרון, יצירתיות וצילום אשר ייערך על ידי ווג איטליה בתאריכים 15-19 בנובמבר, נטוצי איטליה תשיק תחרות המוקדשת לעולם של הרמוניה. זוהי הזמנה להציג את הפרשנות שלך למושג "עולם של הרמוניה" באמצעות תמונות.

 

עולם של הרמוניה, אותה הרמוניה שמאז ומתמיד שימשה כהשראה לכל פרויקט מבית נטוצי איטליה. אכן, הקולקציות מבית נטוצי קיבלו את ההשראה מהתרבות והיופי של Apulia שבדרום איטליה, והפכו להיות השפה המושלמת שמבטאת את ה- DNA של בית נטוצי המעבירה את הערכים הללו אל בתינו. אלגנטיות ושלמות הופכים להיות דרך חיים, ומחברים את נטוצי איטליה עם ווג איטליה.

 

התחרות היא הזמנה לחגוג אופטימיות ויופי. מקום מושלם שבו אפשר לחלוק חוויות של הרמוניה. הרמוניה נמצאת בכל מקום. היא יכולה להיות אור, דרך, צבע. היא יכולה להיות מגע או דמות מדברת. היא נמצאת בחפצים, בבתים, ובטבע הבתולי. כל אחד מאתנו מוזמן להביע הרמוניה בדרכו שלו היוצרת ומשתפת עם שאר העולם, תוך כדי מתן השראה לאחרים.

 

החל מהיום ועד סוף ספטמבר, צוות העורכים של ווג איטליה יבחר את 30 התמונות הטובות ביותר אשר יועלו לאינסטגרם עם ההאשטאג #worldofharmony, ויתייגו את נטוצי ו-ווג באמצעות @natuzzi ו- @vogueitalia. הצילומים שיבחרו יוצגו בפסטיבל הצילומים של ווג. הצילום הטוב ביותר יודפס על גלויות אשר יופצו במהלך התצוגה הבינלאומית, ובחנויות נטוצי איטליה. בנוסף, שלושה צלמים ברי מזל יוזמנו לצלם את "עולם נטוצי איטליה".

 

למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store