Open-Art-596ddfb07c2c34.jpg

האמנות הפתוחה

האיחוד בין נטוצי ועולם האמנות הוליד את "האמנות הפתוחה" של בית נטוצי.

היוזמה צמחה בעקבות תשוקתו יוצאת הדופן של פסקואלה נטוצי (Pasquale Natuzzi) ליופי במתכונתו הנאצלת ביותר: אמנות. הרעיון לאמנות הפתוחה של נטוצי נרקם בשנת 2007 באמצעות שיתוף הפעולה עם ארנלדו פומודורו (Arnaldo Pomodoro) בתערוכת הריהוט Salone Del Mobile במילנו. הפרויקט הפך לרשמי באפריל 2009, כאשר המטרה הייתה להביא את האמנות לחנויות נטוצי ולהפוך אותה לנגישה ופתוחה לכולם. האמנות הפתוחה של נטוצי רואה בחזונה שיתוף פעולה עם אמנים עכשוויים מכל רקע אפשרי, על מנת ליצור יצירות אמנות תלויות-אתר, אשר יקומו לתחייה בחנויות הדגל של נטוצי ברחבי העולם. שיתוף הפעולה הראשון היה עם הפסל ג'יאקומו בנבלי (Giacomo Benevelli) ובעקבותיו נולדו שותפויות עם ניקולא דה ורמה (Nicola De Verme) וג'יאני בסו (Gianni Basso). הפרויקט האחרון, בדצמבר 2015, היה של האמן הצרפתי אדריאן מיסיקה (Adrian Missika), שיצר מתקן אמנותי בחנות נטוצי במיאמי.

2007

2007

ASTA CIELARE מבית ארנלדו פומודורו

מתוך האוסף היוקרתי של פסקואלה נטוצי, Asta cielare"" של ארנלדו פומודורו, אמן הפיסול והצורפות האיטלקי. הפסל, אשר מוצב על הקרקע, הינו עבודת ברונזה מרשימה בגובה 5.2 מטרים, אשר נוצרה במפל של צבעים ובמשחקי אור וצל בהרמוניית גוונים ובקווים נקיים המאפיינים את האוסף של פסקואלה נטוצי. הפסל של ארנלדו פומודורו, אשר נטוע בחלל גם ניצב בהבלטה ניכרת על רקע סביבתו.

2009

2009

MATER NATURA מבית ג'יאקומו בנבלי

אוסף של אביזרים ופסלים עשויים שיש וברונזה בנושא גשמיות וטבע מבית ג'יאקומו בנבלי – אחד הפרשנים הגדולים ביותר של אמנות מופשטת-עכשווית – אוסף שנולד מתוך תשוקתו של האמן להעשיר את הפוטנציאל הטמון באביזר, מעבר לפונקציונליות ולעיצוב מעולה גרידא ולהעניק לו ערך אמנותי. רבות מהעבודות שולבו באוסף של נטוצי.

2010

2010

SECRETELY מבית ניקולא דל ורמה

אוסף האביזרים שעוצב על ידי הסטייליסט האקלקטי ובעל החזון, ניקולא דל ורמה נוצר כסינתזה מושלמת בין שני עולמות נפרדים לכאורה, כגון עיצוב פנים ואופנה. פיסות של עיצוב מוקפד אשר נע באופן אמנותי בין עולמות סמוכים, כמו פיסול וצילום.
ב- SECRETLYשוכן כוחו וחשיבותו של הזיכרון, יקר ואינטימי, כוח המעורר ניחוח מתוק של זיכרון או חרדה אפלה של סוד.

2012

2012

FORMAE AQUAE  מבית ג'יאני בסו

אוסף צילומים מדהימים מבית ג'יאני בסו, צלם עיצוב ולייף סטייל בינלאומי, בנושא מים. באמצעות נחישות טכנית ואינטואיציה פואטית לכד האמן את המאפיינים של המים בעזרת הפכים, על-ידי צבע, צורה ומחווה גראפית. בחיפוש הבלתי נילאה אחר המופלא, איחדה הדריכות המתמדת הזו כלפי יופי את העולמות של נטוצי ובסו, אשר חקרו יחדיו ממדים אמנותיים חדשים.

2013

2013

יTHE SHAPE OF ENERGY מבית פבריציו פלסי (Fabrizio Plessi)

צירה בעלת אפקט רב-עוצמה, שנוצרה על ידי פבריציו פלסי ומהללת את הדינמיות, השינוי והאנרגיה שהניעו תמיד את פסקואלה נטוצי ואת החברה שלו. היופי הקדמוני והמהפנט של הלבה – היסוד העיקרי של עבודת האמן – זורם בין עבודת האמנות ופריטי הריהוט.

2015

2015

אדריאן מיסיקה (ADRIEN MISSIKE)

באירוע הפתיחה הגרנדיוזי בחנות הדגל של נטוצי במיאמי, ביום שני, 2 בדצמבר 2015, הוצג מתקן תלוי אתר. אדריאן מיסיקה – אמן צרפתי המחלק את חייו בין ברלין ומקסיקו סיטי – הוזמן על ידי האוצרת מרים בן סלה כהכרה ביכולתו לתרגם את חווית הסביבה האישית שלו לאמנות אשר מסוגלת לכלול מספר מדיות שונות, מפיסול לצילום, מהתקנות לווידאו. הפרויקט איפשר למיסיקה לבוא במגע ישיר עם אפוליה (Apulia) – מבחינה היסטורית "ארץ של זיהום" – ועם החברה, בכל האספקטים הקשורים לעיצוב ולייצור, אך גם עם חקר חומרים והתנסות טכנולוגית.

הישארו מעודכנים בעולם של נטוצי
למידע נוסף

צור קשר

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store